Zásnubní a snubní prsteny? Mialis.

Hledal jsem pro Vás zajímavé klenotnictví, které Vás okouzlí svoji práci a našel jsem Mialis. Holky jsou moc vstřícné a práce Mialis opravdu stojí za shlédnutí. Tak i tato epizoda, kde se dozvíte, proč lidi preferují růžové zlato a na co si dát pozor u bílého zlata. Taky pro pány, jak nenápadně změřit prst budoucí nevěstě a podobně. Pro ty, koho jejich práce zaujme máme připravenou slevu 10% pro všechny členy HeroHero. 

Celou epizodu můžeš vidět na YouTube: https://www.youtube.com/@desartcz

Něco málo o Mialis?

Proč jsou naše šperky jedinečné? Protože jsou ručně a s láskou vyráběné. Šperky od Mialis podtrhnou vaši individualitu a darují pocit výjimečnosti. Zvolte si klenotníka s mnohaletou zkušeností a vytříbeným vkusem, jako je náš Albert. Zlatník a zakladatel značky v jednom. Ruční výroba šperků vyžaduje maximální pečlivost a zručnost, nutnou dávku sebejistoty a také odpovědnosti. Zkušený klenotník pro vás vyrobí zvolený šperk a upraví podle vašich představ a přání. Díky odborné a pečlivé práci můžeme našim produktům poskytnout doživotní záruku. Důraz klademe na osobní přístup, a také chceme prostřednictvím našich šperků vnést do vašich životů umění. Umění je radost, radost je Mialis!

 

V klenotnictví Mialis si sami navrhujeme a vyrábíme šperky, které ve vás vyvolají ty nejkrásnější emoce. Všechny naše šperky vznikají v samotném centru Prahy. Propojujeme poctivou řemeslnou práci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Naší parketou jsou především zásnubní prstenysnubní prsteny.

 

Proto u nás najdete širokou nabídku minimalistických šperků nebo personalizovaných šperků. Naší největší vášní jsou originální šperky na míru.

Celou epizodu najdeš zde:

Pro členy HeroHero: Sleva 10% (zásnubní a snubní prsteny)